Sam wybierz szkolenie marketingowe
dla swojej firmy

Nie stój w miejscu, kiedy rynek wciąż się zmienia, a konkurencja już jest o krok dalej! Szkolenia marketingowe pozwolą Twojej firmie wejść na zupełnie nowy poziom świadczonych usług. Dzięki doświadczeniu w marketingu internetowym, jak i tradycyjnym, pracy z najlepszymi graczami z branży, a także nieustannemu śledzeniu trendów rynkowych przekazuję aktualną i usystematyzowaną wiedzę.

Przestań być anonimowy i wyróżnij swoją działalność budując unikalny sposób działania i komunikację z klientami. Pokażę Ci jak od podstaw wykreować swój wizerunek i zapewnić sobie pozycję na rynku.

efekt:

Poznasz sposób myślenia swoich potencjalnych klientów, narzędzia marketingowe do budowania marki, strategię jej kreowania i korzyści, jakie przynosi spójna komunikacja z odbiorcami Twojej oferty.

czas trwania:

6h

cena:

2500 zł + VAT

kurs prowadzony:

Online / stacjonarnie

Social media to nie tylko prowadzenie profilu na Facebook! Wykorzystaj możliwości rozbudowanych systemów reklamowych Facebook, Instagrama i Linkedina, aby wzmocnić swoją pozycję i zwiększyć sprzedaż. Działania prowadzone na tych portalach skutecznie rozszerzają grono Twoich odbiorców, docierając do nich dzięki precyzyjnemu targetowaniu reklam.

efekt:

Niezależnie w jakiej działasz branży, zyskasz nieocenione narzędzia do komunikacji ze swoimi potencjalnymi i obecnymi klientami. Dowiesz się jak analizować i zdobywać informacje o osobach odwiedzających profile i wykorzystywać je do budowania lejka w social mediach. Co najważniejsze, poznasz zasady tworzenia strategii i lejków marketingowych w social mediach.

czas trwania:

6h

cena:

2500 zł + VAT

kurs prowadzony:

Online / stacjonarnie

Rozpoczynasz swoją przygodę z e-commerce? Przekażę Ci praktyczne wskazówki i sprawdzony system pracy opierający się na moim wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży online. Jeżeli prowadzisz już swój sklep i chcesz poprawić sprzedaż - przeprowadzę audyt dotychczasowej działalności i powiem jakie rozwiązania powinieneś wdrożyć!

efekt:

Szkolenie e-commerce przygotuje Cię do stworzenia własnej platformy sprzedażowej i prowadzenia działań przekładających się na wysoki zysk. Wspólnie stworzymy plan rozwoju Twojego sklepu i określimy sposoby jego promocji.

czas trwania:

6h

cena:

3500 + VAT

kurs prowadzony:

Online / stacjonarnie

Twoja sprzedaż online opiera się na platformie Allegro? Weź udział w dedykowanym szkoleniu ze sprzedaży w tym serwisie, poznaj metody efektywnego handlu internetowego i naucz się korzystać z systemu reklamowego Allegro Ads.

efekt:

Dopiero planujesz rozpocząć działalność na Allegro? Przekażę Ci cenne wskazówki jak przygotować konto i zacząć sprzedaż. Szkolenie Allegro ADS nauczy Cię pracy z systemem reklamowym, konfigurowania reklam i analizowania ich wyników. Jeżeli już prowadzisz sprzedaż na tej platformie - przyjrzę się Twoim działaniom i pokażę jak je zmodyfikować, żeby zwiększyć wyniki sprzedażowe.

czas trwania:

6h

cena:

3500 + VAT

kurs prowadzony:

Online / stacjonarnie