Rebranding – odśwież swoją markę

By | Bez kategorii | No Comments

Za zmieniającymi się realiami rynku oraz upodobaniami i potrzebami konsumentów powinny iść również zmiany w Twojej działalności. Zasada jest prosta – jeżeli nie nadążysz za postępującymi trendami – konkurencja zawsz będzie krok przed Tobą i zamknie perspektywy rozwoju. W tym artykule przeprowadzę Cię po procesie, który pomoże Ci zdecydować czy Twoja marka potrzebuje odświeżenia i jak przygotować się do rebrandingu.

Read More

User Generated Content

By | Bez kategorii | No Comments

Kto jest najlepszym ambasadorem marki? Oczywiście klienci, których zachwycił Twój produkt lub usługa! To oni przekonają kolejnych do zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej znacznie skuteczniej niż najlepsze kampanie marketingowe! W tym artykule pokażę Ci jak zachęcić osoby, które już zdecydowały się na zakup do uczestnictwa w życiu marki i promowania jej we własnych kanałach!

Read More

Archetypy marek

By | Bez kategorii | No Comments

Możesz tego świadomie nie zauważać, ale większość marek wybierasz ze względu na to, jakie są i co robią, aby utożsamić się z Twoimi wartościami! Nie zwrócisz przecież uwagi na markę, która jest nijaka i bez charakteru. Osobowość brandów określana jest archetypem marki i to wokół niej budowane są wszystkie jej elementy. Poznaj je i zobacz, jak możesz wykorzystać je w budowaniu własnej komunikacji.

Read More

Pozycjonowanie marki na rynku

By | Bez kategorii | No Comments

Nie wygrasz z konkurencją ani ceną, ani potężnymi inwestycjami w marketing, jeżeli nie zaistniejesz w ich świadomości i nie stworzysz odpowiedniego obrazu marki jako „first choice”. Dzięki pozycjonowaniu umieścisz markę w we właściwym miejscu w hierarchii wyboru odbiorcy, zdobędziesz przewagę nad konkurentami i, w końcu, opracujesz przynoszącą efekty strategię marketingową. Jak wykorzystywać w praktyce pozycjonowanie marki? Dowiesz się w tym tekście!

Read More
Subskrypcyjny model sprzedaży

Subskrypcyjny model sprzedaży – jak może zwiększyć dochody w Twoim biznesie (nie tylko e-commerce)

By | Bez kategorii | No Comments

Subskrypcje produktów są popularnym zjawiskiem już od dawna. Powszechnie kojarzone ze sprzedażą internetową, tak naprawdę narodziła się jeszcze przed dobą e-commerce. Obecnie, coraz chętniej wykorzystywana jest w różnych branżach i to z rewelacyjnymi wynikami. Przeczytaj czym jest sprzedaż subskrypcyjna, w jakich branżach jest już wdrożona i jak wykorzystać ją w niestandardowy sposób.

Read More

Pierwsze wrażenie – jak wykorzystać efekt zakotwiczenia w marketingu

By | Bez kategorii | No Comments

Podobno robi się je tylko raz, ale to ono kieruje naszym dalszym postrzeganiem osoby, sytuacji czy produktu – pierwsze wrażenie. Czy tego chcemy czy nie, podświadomość zawsze porównuje pierwotne spojrzenie z tym, co widzimy obecnie i często wbrew naszej woli, ocenia sytuacje przez pryzmat początkowego stanu. To jest właśnie działanie efektu zakotwiczenia, które z powodzeniem można wykorzystać w działaniach marketingowych, wizerunkowych oraz handlowych. 

Read More
performance marketing

Performance marketing – droga do wzrostu

By | Bez kategorii | No Comments

Dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że działania marketingowe mają prowadzić tylko po to, żeby mieć czyste sumienie, że ich firma wrzuca „coś” na Facebooka mam złą wiadomość. Tego typu model nie zapewni Wam wzrostu zysków, a to jest jeden z głównych celów kampanii marketingowych. Przeczytaj tekst na blogu i dowiedz się co to jest performance marketing, jak i gdzie go stosować i w jaki sposób może przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu.

Read More

Język korzyści – słowa, które sprzedają

By | Bez kategorii | No Comments

Dalej opisujesz swoje produkty jako „najwyższej jakości” czy „unikatowe”? Zastanów się co dokładnie one znaczą. No właśnie – nie niosą żadnej konkretnej informacji, dzięki której klient poczułby, że chce kupić u Ciebie produkt lub usługę. W tym artykule pokażę Ci jakiego języka używać, aby jak najlepiej opisać cechy asortymentu w Twoim sklepie tak, aby klient od razu wiedział jak odmieni to jego życie😉 Poznaj język korzyści.

Read More

Blog w e-commerce i budowanie marki sklepu internetowego

By | Bez kategorii | No Comments

To nieprawda, że blogi odchodzą do lamusa. To nieprawda, że ludzie nie czytają już zakładek na stronie www „baza wiedzy”, „blog” czy „aktualności”. No, chyba, że nie pojawia się tam nic, co mogłoby im pomóc lepiej poznać sklep i dowiedzieć się więcej o ofercie. Sekcja artykułów to pomocne i bardzo użyteczne narzędzie w budowaniu marki sklepu internetowego, produktów lub usług. Pokażę Ci dlaczego warto dbać o firmowy blog i jakie korzyści możesz z niego czerpać.

Read More

Najnowsze trendy w e-commerce

By | Bez kategorii | No Comments

Jeżeli prowadzisz swój e-commerce wiesz, że ten biznes nie lubi przestojów. Ba! Mknie jak burza i co chwilę pojawiają się nowe narzędzia i możliwości ułatwiające jego promowanie i funkcjonowanie związanych z nim procesów. Ostatnimi czasy, wraz z rozwojem technologii, jest ich naprawdę sporo. Warto być z nimi na bieżąco oraz wprowadzać je do swoich sklepów. A jeżeli podmuch nowych trendów buchnął Ci w twarz i jesteś w ich natłoku rozkojarzony – nie martw się. Przychodzę z pomocą w tym artykule.

Read More
A site-wide Call to Action Section! Have you fallen in love yet? Buy